icon

SHAREit - Connect & Transfer

5.5.68_ww için
Android

4.6

181

Hızlı ve kolay dosya transferleri

97.4M

Bu uygulamayı oyla

SHAREit - Connect and Transfer geleneksel WiFi ya da Bluetooth'tan daha hızlı bir şekilde bir cihazdan diğerine dosya transferi yapmanıza izin veren bir uygulamadır.

SHAREit - Connect and Transfer uygulaması ile, kullandıkları işletim sistemi yoluyla iki cihaz arasında kolayca ve özgürce dosya transferi yapabilirsiniz. Bu da Android cihazınızdan bir iPhone, iPad ve hatta bir Windows bilgisayara dosya gönderebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca grupta oluşturabilirsiniz böylece aynı anda birden fazla kullanıcıya bir dosya transferi yapabilirsiniz.

Bu uygulama kapsamında en yaygın olan dosyalardan (resimler, videolar, ses dosyaları) adres defterleri gibi en az yaygın olana kadar her şeyi paylaşabilirsiniz, aslında cihazınızın hafızasında olan neredeyse her şeyi paylaşabilirsiniz.

SHAREit - Connect and Transfer her türlü cihaz arasında süper hızlı transferler gerçekleştirmenizi sağlayan bir uygulamadır. İhtiyacınız olan tek şey bu uygulamayı her iki cihaza da kurmak, hem dosyayı gönderdiğiniz cihaza hem de aldığınız cihaza.
X